Uluslararası Bitcoin 2016 Anketi1 min read

Do Survye -> #BitcoinSurvery 2016 yap

BitcoinsInIreland.com anketine hoşgeldiniz. Bu anket dünya genelinde hangi insanların bitcoin’a ilgi duyduğunu, kullandığını, madenciliğini ve alışverişini yaptığını anlamayı amaçlıyor. Bu anket 35 soru içeriyor ve çeşitli bitcoin alanlarını kaplıyor ancak hepsi cevap gerektirmiyor.

O yüzden sizin kendi katkınız çok değerli, isteğe bağlı olarak bitcoin cüzdan adresinizi ekleyebilirsiniz. Nisan, Mayis ve Haziran aylarında 0.25 bitcoin’luk ödül çekilişlerimiz var,ödül bir web aracı vasıtasıyla rastgele cüzdan adresi çekerek 0.05 bitcoin’luk 5 tahlili belirleyerek dağıtılacak. Bir önceki çekilisin kazananları çekilişte yer almayacak ve kazananlar sitemizde yayınlanacak ve bitcoinlar neşeli şanslıların cüzdanlarına doğru yol alacak.

Son olarak hiç bir ayın çekilisinde tahlili olamayan bir kişi Temmuz ayında anket sonuçları paylaşıldığında yapılacak çekilişte 0.5 bitcoin kazanacak.

Bitcoin kazanma fırsatını kaçırmayın! Ayrıca değerli görüşlerinizle Bitcoin dünyasına bugün yon verin!

The Bitcoins In Ireland takımı

P.S.Anket hakkında ki sohbet forumuna buradan erişebilirsiniz burada

Do Survye -> #BitcoinSurvery 2016 yap

 


Our site is funded by affiliate links and advertising. If you sign up or purchase through links on our site we may receive remuneration. If you found something useful on our site, we accept BTC donations to 3F5utdL2U7rVou8gTJDBmQp167CDiEeENW, BCH to bitcoincash:qrfuyy8qk2eyjnzfufuvlaqcxjmg0qr8d564ztnd3d, ETH/tokens/stablecoins to 0xdEe0763fdb2FcFb0e65E5a3A035a77DC1425715A or tips via Brave.