Międzynarodowa Ankieta Bitcoin 20161 min read

Do Survey -> #Ankieta Bitcoin 2016

Witaj na stronie ankiety BitcoinsInIreland.com.
Ankieta ta jest przeznaczona dla osób z całego świata, aby lepiej zrozumieć tych, którzy korzystają z Bitcoin, zajmują się ich wydobyciem albo wymianą, lub mają ogólne zainteresowanie tą walutą, oraz dla tych, którzy do tej pory nie mieli z nią styczności.
Ankieta porusza rozmaite dziedziny świata Bitcoin oraz zawiera 35 pytań, z których nie na wszystkie musisz odpowiadać.

Ponieważ doceniamy Twój wkład, pod koniec ankiety będziesz miał możliwość podania swojego adresu Bitcoin. Do zaoferowania mamy trzy nagrody w wysokości 0.25 Bitcoin – w kwietniu, maju oraz czerwiec. Każda z tych nagród zostanie podzielona na pięć części w wysokości 0.05 Bitcoin. Adresy portfeli Bitcoin zostaną wybrane losowo spośród uczestników ankiety z poprzednich miesięcy. Listę zwycięzców zamieścimy na naszej stronie, a następnie prześlemy im Bitcoin przez łańcuch bloków.

Na samym końcu rozlosujemy nagrodę główną w wysokości 0.5 Bitcoin, która zostanie przyznana osobie, która nie znalazła się w gronie zwycięzców w poprzednich miesiącach. Nagroda zostanie przyznana po opublikowaniu wyników ankiety w czerwcu.

Jakie będą wyniki ankiety? Kto wie – dołącz dzisiaj i się przekonaj.

Zespół Bitcoin w Irlandii

P.S. Forum dyskusyjne odnośnie tej ankiety jest dostępne na tutaj

Do Survey -> #Ankieta Bitcoin 2016


Our site is largely funded by affiliate links and advertising. If you click a link on our site we may receive remuneration. If you are using adblock, please whitelist us to support us. Alternatively, if you found our site useful, we accept tips in bitcoin to 1PryqyDiafy5oejjT24hpwTD4xp8WgVUod